מדיניות החזרות וביטולים

אנו מקווים שאהבתם את מה שרכשתם וגם אם לא, אין עם זה בעיה, אנו לשירותכם!
מדיניות ההחזרות שלנו מפורטת, ברורה ועומדת בדרישות החוק בישראל. אנו מכבדים את זכותו של הלקוח להתחרט ולבטל את העסקה בהתאם למדיניותנו בעניין.

ביטול הזמנה באתר

ניתן לבטל את ההזמנה / עסקה שביצעתם באתר באמצעות שיחת טלפון לשירות של החברה, או הודעה בכתב לחברה. הזמנה של מוצרים מהמלאי ושטרם יצאה מהמחסן שלנו למשלוח ולאספקה תבוטל ללא שום הגבלה.

החזרה או החלפת פריטים שנקנו באתר

תוכלו לקבל זיכוי כספי או להחליף כל פריט שרכשתם באתר בתוך 14 יום מהיום שהגיעו לידכם. נשמח תמיד לראותכם ברח’ התעשייה 4 ראש העין, תביאו אתכם את חשבונית המקור ואת הקרטון שאותו אתם רוצים להחליף או להחזיר ותקבלו שרות אישי ומקצועי.
ניתן כמובן לשלוח את הקרטון באמצעות חברת השליחויות שאנו עובדים איתה.
במידה והתחרטתם על הקנייה על אף שהפריטים שרכשתם תואמים את הזמנתכם ואף הגיעו באופן תקין. אתם זכאים לקבל זיכוי מלא על הקנייה בתוך 14 יום מרגע קבלתם, בניכוי דמי המשלוח. במידה ותרצו לשלוח בחזרה את הציוד (ללא הגעה עצמית) תחויבו בדמי משלוח נוספים.
במקרה של ביטול עסקה מצד הלקוח מכל סיבה שהיא, מספר ימים לאחר ביצועה באתר וטרם אספקתה, תיבחן אפשרות הביטול והזיכוי בהתאם למדיניות ולסייגים לביטול העסקה.
אנו בחברת א.קורן פתרונות אריזה נעמוד תמיד לצדכם ונעשה כל שביכולתנו כדי שתהיו מרוצים גם בעת ביטול הזמנה באתר, היות ואנו רואים את שיתוף הפעולה ביננו ארוך טווח ולא זמני או חד פעמי.

פריט פגום או אי התאמה

במקרה של ביטול עקב פגם במוצר או אי התאמה בין המוצר למה שהזמנתם בפועל או הפרה אחרת של תנאי העסקה, תחזיר חברת א.קורן פתרונות אריזה בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר אצלנו, את אותו פריט ממחיר העסקה ששולם או תבטל את החיוב בשל העסקה ולא תגבה דמי ביטול כלשהם.

קבלת זיכוי על החזרת המוצרים

ניתן לקבל החזר כספי על מוצרים שהוחזרו, עד 14 ימים מרגע החזרת המוצרים. על עלות דמי המשלוח לא ניתן לקבל החזר או זיכוי.

ביטול העסקה על ידי א.קורן פתרונות אריזה

במקרה שלאחר סיום הקנייה אזל המוצר מהמלאי כתוצאה מטעות, או במידה ופרטי ההזמנה לא נקלטו כראוי מסיבה כלשהי, ההזמנה לא תוכל להתבצע ואנו ניצור אתכם קשר טלפוני בכדי להציע מוצרים אחרים, לעדכן פרטים או לבטל את העסקה. במידה וכבר בוצע תשלום, כספכם יוחזר במלואו. החברה לא תישא בכל פיצוי או נזק כספי כתוצאה מביטול העסקה, שלא יצאה לפועל.

סייגים לזכות הביטול

החזרת מוצרים לאחר שמצבם שונה לרעה בזמן שהיו ברשותכם, לרבות מקרה של החזרת מוצר שנפגם ו/או ניזוק ו/או התקלקל ו/או ספג פגיעה כלשהי ו/או שאריזתו הושחתה, או שנעשה בו שימוש בבית הלקוח, כפופה לזכותה של חברת א.קורן פתרונות אריזה לתבוע את נזקיה בשל כך.
על מנת להימנע מנזק למוצר, יש להחזירו באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.
לא ניתן לבטל עסקאות של מוצרים שהוזמנו בהזמנה מיוחדת ו/או שיוצרו במיוחד עבור הלקוח ו/או עם לוגו הלקוח.
החזר כספי יתבצע בתוך 14 יום מיום החזרת המוצר, למעט עלויות משלוח.

אנו עובדים עם מיטב היצרנים והספקים בארץ ובחו”ל, ועושים מאמץ מתמיד כדי לספק ללקוחותינו מוצרים ברמה גבוהה ובאיכות הכי טובה שיש!